APIVITAL® syrop CUKIER W PŁYNIE DLA PSZCZÓŁ

BEZPIECZNA I NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI KARMA DLA PSZCZÓŁ

Nasza karma APIVITAL® syrop dostarcza Państwu mnóstwo zalet:

 • BEZPIECZNA KARMA

  Dzieki przewadze fruktozy nasza karma w ulach nie krystalizuje się nawet w niskich temperaturach i w ten sposób jest do dyspozycji pszczół przez cały okres zimowy. Aby uzyskać więcej informacji o bezpiecznym zimowaniu pszczół, kliknij tutaj.

 • ZAPEWNIONA CZYSTOŚĆ KARMY

  Karma swoim składom odpowiada współczesnym wymaganiom zdrowego odżywiania pszczół, przede wszystkim nie zawiera szkodliwych i balastowych substancji, jak HMF, maltoza, maltotrioza itd. Aby uzyskać więcej informacji o składzie karmy, kliknij tutaj.

 • SILNE PSZCZOŁY

  Wiekszość pszczelarzy, którzy karmią pszczoły naszą karmą APIVITAL® syrop, stwierdzają, że wiosną pszczoły są mocniejsze, witalniejsze i szybciej się rozwijają. Powodem jest fakt, ze nasza karma bardziej odpowiada pszczołom jako składnik karmy zimowej niz często stosowana sacharoza.
  Aby uzyskać więcej informacji o witalnośći pszczół , kliknij tutaj.

 • KARMIENIE ŁATWE I SZYBKIE

  Czy młody czy stary pszczelarz lub ten, który posiada kilka rodzin pszczelich lub setki uli, na pewno doceni szybkie i łatwe karmienie naszą karmą APIVITAL® syrop. Jeżeli kupią Państwo naszą karmę w wiaderku, dostana państwo dobry produkt oraz łatwy i szybki w użytkowani.
  Aby uzyskać więcej informacji o latwim karmieniu pszczół, kliknij tutaj.

 • ŚWIETNA CENA

  Po przeliczeniu wszelkich kosztów związanych z zakupem i rozpuszczaniem cukru kryształowego, porównanie końcowych zapasów i wkładów dla pszczół, to nasza karma APIVITAL® syrop jest tańsza. Aby uzyskać szczegółowe porównanie z cukrem kliknij tutaj.

KARMIENIE SYROPEM APIVITAL®

Dzieki przewadze fruktozy APIVITAL® syrop jest zupełnie bezpieczną karmą do karmienia zima pszczół. Wysoka zawartość fruktozy oznacza, że karma ma minimalną tendencję do krystalizacji nawet przy niskich temperaturach. To gwarantuje, że pszczoły nie będą głodować w pełnych klatkach.

APIVITAL® zapewnia podstawowe potrzeby żywnościowe pszczól. Zawiera tylko sacharozę i elementy sacharozy: glukozu i fruktozu – monosacharidy, które stanowią cca 90% suszu miodu.

APIVITAL® syrop jest z więcej niż 99% zużywany przez pszczoły. Z optymalengo składu wynika równiez niska wydajność energetyczna na przetwarzanie przez pszczołę podczas robienia zapasów

TABELKA KORZYSTANIA KARM APIVITAL®

Tabelka porównuje sposób wykorzystania płynnej karmy APVITAL syrop i cukrowego ciasta do karmienia APIVITAL® ciasto podczas różnych pór roku pszczelarza:

Wykorzystanie
APIVITAL®
syrop
APIVITAL®
ciasto
WIOSENNE ZACHĘCANIE vhodné ideální
WYTWARZANIE NOWYCH RODZIN vhodné ideální
DOKARMIENIE W BEZPOŻYTKOWYCH ODSTĘPACH ideální ideální
WCZESNE ZIMOWE KARMIENIE vhodné ideální
PÓŹNE ZIMOWE KARMIENIE ideální méně vhodné

ideální - idealne
vhodné - odpowiednie
méně vhodné - nieodpowiednie

ZAPAKOWANIE, TRANSPORT

Aby uzyskać wiecej informacji o mozliwościach zapakowania i transportu towaru, kliknij tu.